Kontakt

Rezydencja Zagadek Rzeszów​

Godziny otwarcia

codziennie od 8 do 23
telefon odbieramy codziennie 24h

Uwaga! Aby być na bieżąco z wszelkimi zmianami zachęcamy do obserwowania naszego Faceboka.
Przed grą wymagana jest rezerwacja!

Kontakt

Potrzebujesz więcej informacji?​

Skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo
731 959 102
rezydencjazagadek@gmail.com

Q&A

Oczywiście! Regularne kontrole straży pożarnej potwierdzają, że zapewniamy naszym graczom pełne bezpieczeństwo. Więcej informacji na temat bezpieczeństwa znajdziesz na naszej stronie w sekcji “Bezpieczeństwo”.

Nie ma lepszego miejsca do zorganizowania imprezy integracyjnej niż Escape Room. W ofercie posiadamy jeden pokój, który może pomieścić do 6 osób. Podczas gry będziecie musieli ze sobą współpracować, co z pewnością wpłynie pozytywnie na Wasze umiejętność pracy w grupie.

Podczas zabawy mistrz gry ciągle czuwa nad Waszą rozgrywką i w razie potrzeby udziela wskazówek tak, abyście mogli na spokojnie ukończyć zadania w regulaminowym czasie gry. Jeśli jednak nie uda się rozegrać całej fabuły otrzymujecie od nas voucher na kolejną rozgrywkę w tym pokoju, tańszą o 20% ceny regularnej. Szczegóły w regulaminie dostępnym na naszej stronie.

Po wcześniejszym kontakcie telefonicznym i ustaleniu szczegółów jest taka możliwość, jednak większa liczba graczy w pokoju może wpłynąć negatywnie na Waszą rozgrywkę przez ograniczenie dostępności do zagadek.

Tak! Prosimy jednak o wcześniejszy kontakt telefoniczny w celu ustalenia szczegółów takiej rozgrywki, aby była jak najbardziej  komfortowa i bezpieczna dla Państwa.

Oczywiście! Dzieci świetnie bawią się w naszych pokojach! Jednak osoby poniżej 13 lat mogą przebywać w pokoju tylko pod opieką dorosłego.

Prosimy o punktualne przybycie na wyznaczoną godzinę rezerwacji. Ewentualne spóźnienie może skutkować skróconym czasem gry.

Tak! W naszym Escape Roomie dajemy możliwość przedłużenia czasu o maksymalnie 15 minut. Opcja ta jest dodatkowo płatna 30 zł.

Czas rozgrywki to 75 minut, ale zalecamy zarezerwowanie sobie około 100 minut na całą wizytę, wliczając w to wprowadzenie, omówienie gry i ewentualne przedłużenie czasu rozgrywki.

W chwili obecnej przyjmujemy płatności  wyłącznie gotówką, ale istnieje możliwość dokonania płatności przelewem przed rozpoczęciem gry lub wykonania przelewu na telefon.